Licensed to: Anna High School
Anna, Minster, New Knoxville, & St Marys
Monday, April 5th, 2021
04/05/2021 - 04/05/2021
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 MINSTER 6762 127.167 2 ST. MARYS 2371 45.500 3 NEW KNOXVILLE 6792 23.000 4 ANNA 6032 16.333 FEMALE TEAM SCORES 1 MINSTER 6762 83.500 2 ST. MARYS 2371 46.000 3 ANNA 6032 40.500 4 NEW KNOXVILLE 6792 16.000
Event 3 GIRLS 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
2 Chelsea Mceldowney
Anna
18.24
3 Cadence Bergman [620]
Minster
18.44
4 Addison Albers
New Knoxville
19.34
5 Audrey Wycuff
St. Marys
21.94
6 Alyssa Rismiller [641]
Minster
24.04
Event 4 BOYS 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Jay Schroeder
New Knoxville
18.71
2 Bo Dwenger [77]
Minster
18.77
3 Brycen Roth [7]
Minster
19.17
4 Josiah Richards
Anna
21.58
5 Jacob Noll
Anna
21.74
6 Caleb Couse [11]
Minster
21.80
7 Rylan Edwards [22]
Minster
21.83
8 Jack Snethkamp
St. Marys
21.86
9 Toby Yahl
St. Marys
22.01
10 Andrew Bensman
Anna
22.36
11 Joey Dwenger [52]
Minster
22.69
12 Samuel McClay
Anna
23.51
Event 5 GIRLS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Emma Freewalt
St. Marys
14.11
2 Keri Heckman [634]
Minster
14.47
3 Brooke Metzler
Anna
14.49
4 Amireyah Cisco
St. Marys
14.57
5 Amelia Fear
New Knoxville
14.76
6 Abigail Barhorst
Anna
14.81
7 Sadie Paxson
Anna
15.01
8 Naveah Lontz
St. Marys
15.25
9 Beth Traska [614]
Minster
15.29
10 Addison Blindauer
Anna
15.33
11 Ashley Gehret
Anna
15.47
12 Elise Oldiges [618]
Minster
15.66
13 Taylor Klopfenstein
New Knoxville
15.76
14 Reagan Schloss
Anna
15.79
15 Zoe Stricker [626]
Minster
15.99
16 Abigail Prenger
Anna
16.22
17 Sadie Niemeyer [615]
Minster
16.29
18 Arianna Henline
New Knoxville
16.95
19 Kaycie Nolan [631]
Minster
17.24
20 Kyrsten Coyer
Anna
17.81
21 Lauren Heitkamp [653]
Minster
18.78
22 Ameliah Serio
St. Marys
20.00
23 Rose Schmiesing [612]
Minster
20.01
24 Jocelyn Kies [650]
Minster
20.02
Event 6 BOYS 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Brenden Ackley
St. Marys
13.17
2 Max Knapke [71]
Minster
13.23
3 Braden Keller
St. Marys
13.33
4 Gabe Davis [51]
Minster
13.43
5 Owen Meyer [9]
Minster
13.51
6 Nate Kehres
St. Marys
13.69
7 Connor Rust
St. Marys
13.83
7 Tristan Platfoot
Anna
13.83
9 Will Frimel [32]
Minster
13.95
10 Clayton Edwards
Anna
14.01
11 Andrew Monroe
St. Marys
14.16
12 Linkin Waterman
St. Marys
14.23
13 Kole Richard [4]
Minster
14.63
14 Sam Reed [97]
Minster
14.70
15 Preston Roe
Anna
14.74
16 Samuel McClay
Anna
15.19
17 Alex Boyer
New Knoxville
15.33
18 Bo Hertenstein
St. Marys
15.43
19 Braylon Lampert
St. Marys
15.50
20 Connor Jenkins
Anna
15.66
21 Tyler Hess [12]
Minster
15.74
22 Soloman Stiles
New Knoxville
16.08
23 Connor Collins [1]
Minster
16.18
24 Grady Hein [7]
Minster
16.60
25 Andrew Wiss [0]
Minster
16.81
26 Brycen Hull
Anna
17.02
27 Kolton Thompson
New Knoxville
17.50
28 Owen Bergman [20]
Minster
17.61
29 Carter Korte [58]
Minster
19.28
30 Adam Kuether [6]
Minster
20.21
31 Matthew Puthoff [96]
Minster
20.97
Event 7 GIRLS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
2:02.32
2 Anna A
Anna
2:07.37
3 St. Marys A
St. Marys
2:15.83
Event 8 BOYS 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
1:51.26
2 St. Marys A
St. Marys
1:58.98
3 Minster B
Minster
1:59.85
4 St. Marys B
St. Marys
2:03.30
5 Anna A
Anna
2:15.50
Event 9 GIRLS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Annie Hemmelgarn [608]
Minster
5:50.00
2 Maria Niekamp [632]
Minster
5:54.00
3 Ariyah Pfenning
New Knoxville
6:04.85
4 Payton Gabel
St. Marys
6:08.04
5 Serenity Williamson
Anna
6:22.37
6 Riley Hagens [607]
Minster
6:23.17
7 Lauren Schloemer
St. Marys
6:27.61
8 Alexandrea Scheele
Anna
7:38.64
9 Riley Anderson
St. Marys
7:46.05
10 Madison Albright
St. Marys
7:50.89
11 Emily Brown
St. Marys
7:56.98
12 Emma Peterson
St. Marys
8:15.27
13 Olivia Albright
St. Marys
8:28.83
Event 10 BOYS 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Noah Holland
New Knoxville
5:37.84
2 Blake Bixler
Anna
5:42.60
3 Nick Prenger [95]
Minster
5:43.20
4 Caleb Turner
St. Marys
5:50.47
5 Weslee Fogt
Anna
5:58.04
6 Clayton Edwards
Anna
5:58.21
7 Cole Albers [42]
Minster
6:00.61
8 Jack Oldiges [8]
Minster
6:02.80
9 Tyler Maurer
Anna
6:04.45
10 Collin Ridgway
St. Marys
9:00.00
10 Joshua Boyd
Anna
9:00.00
10 Reece Long
St. Marys
9:00.00
10 Jerimian Cisco
St. Marys
9:00.00
10 Owen Poeppelman
Anna
9:00.00
10 Christiaan Mahan
Anna
9:00.00
10 Jake Ackroyd
St. Marys
9:00.00
10 Eli Huwer [18]
Minster
9:00.00
Event 11 GIRLS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Anna A
Anna
56.61
2 St. Marys A
St. Marys
58.02
3 Minster A
Minster
58.53
4 New Knoxville A
New Knoxville
1:00.59
5 Minster B
Minster
1:04.76
6 Minster C
Minster
1:08.14
Event 12 BOYS 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
51.02
2 St. Marys A
St. Marys
51.72
3 Minster B
Minster
56.33
4 New Knoxville A
New Knoxville
1:01.87
Event 13 GIRLS 400m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Adriana Kremer [637]
Minster
1:10.36
2 Addison Blindauer
Anna
1:10.87
3 Cadence Bergman [620]
Minster
1:12.86
4 Emily Brown
St. Marys
1:13.03
5 Beth Traska [614]
Minster
1:13.89
6 Kealei Thompson
New Knoxville
1:15.45
7 Jenna Belcher [604]
Minster
1:15.75
8 Sadie Niemeyer [615]
Minster
1:16.97
9 Lauren Schloemer
St. Marys
1:18.42
10 Johanna Hough
St. Marys
1:23.54
11 Ameliah Serio
St. Marys
1:24.47
12 Hannah Brackman
St. Marys
1:25.57
13 Riley Anderson
St. Marys
1:31.08
14 Olivia Albright
St. Marys
1:32.93
Event 14 BOYS 400m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Max Knapke [71]
Minster
1:01.68
2 Vincent Holtzapple
St. Marys
1:02.72
3 Isaac Larger [23]
Minster
1:03.30
4 Noah Schwieterman [44]
Minster
1:04.85
5 Bradey Triplett
St. Marys
1:05.63
6 James Valentine
Anna
1:08.02
7 Trevor Roberts
Anna
1:08.72
8 Rylan Edwards [22]
Minster
1:10.37
9 Weslee Fogt
Anna
1:12.60
10 Silas Stiles
New Knoxville
1:14.09
11 Jake Ackroyd
St. Marys
1:14.39
12 Alex Boyer
New Knoxville
1:17.41
13 Logan Joyce [19]
Minster
1:18.93
14 Everett Carroll
St. Marys
1:23.07
15 Reece Long
St. Marys
1:24.37
16 Nolan Wilges [5]
Minster
1:24.40
17 Carter Dirksen [43]
Minster
1:26.56
18 Eli Huwer [18]
Minster
1:31.53
19 Collin Ridgway
St. Marys
1:34.17
20 Alex Felice [73]
Minster
1:48.28
Event 17 GIRLS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Annie Hemmelgarn [608]
Minster
2:41.18
2 Maria Niekamp [632]
Minster
2:44.92
3 Ariyah Pfenning
New Knoxville
2:46.15
4 Payton Gabel
St. Marys
2:47.72
5 Addison Albers
New Knoxville
2:53.55
6 Lauren Schloemer
St. Marys
3:01.34
7 Riley Hagens [607]
Minster
3:06.54
8 Makenna Hall
St. Marys
3:13.85
9 Madison Albright
St. Marys
3:19.46
10 Johanna Hough
St. Marys
3:23.31
11 Alexandrea Scheele
Anna
3:25.31
12 Hannah Brackman
St. Marys
3:25.49
13 Riley Anderson
St. Marys
3:30.53
14 Emily Brown
St. Marys
3:36.59
15 Olivia Albright
St. Marys
3:45.75
Event 18 BOYS 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Nick Prenger [95]
Minster
2:32.32
2 Noah Holland
New Knoxville
2:33.01
3 Caleb Turner
St. Marys
2:33.59
4 Blake Bixler
Anna
2:38.58
5 Cole Albers [42]
Minster
2:40.41
6 Christiaan Mahan
Anna
2:40.98
7 Weslee Fogt
Anna
2:41.06
8 Jack Oldiges [8]
Minster
2:45.54
9 Tyler Maurer
Anna
2:46.05
10 Jake Ackroyd
St. Marys
2:49.26
11 Andrew Wiss [0]
Minster
2:49.36
12 Luke Hertenstein
St. Marys
3:13.58
13 Collin Ridgway
St. Marys
3:21.49
14 Jerimian Cisco
St. Marys
3:21.92
15 Reece Long
St. Marys
3:23.76
16 Everett Carroll
St. Marys
3:24.16
Event 19 GIRLS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Brynn Egbert
New Knoxville
29.36
2 Ava Stammen [636]
Minster
30.04
3 Amireyah Cisco
St. Marys
30.45
4 Josi Boate [601]
Minster
30.85
5 Reghan Puthoff
St. Marys
31.57
6 Ashley Gehret
Anna
31.59
7 Naveah Lontz
St. Marys
31.92
8 Ellie Grieshop [603]
Minster
32.04
9 Kealei Thompson
New Knoxville
32.26
10 Zoe Stricker [626]
Minster
32.92
11 Megan Schmiesing [635]
Minster
33.04
12 Reagan Schloss
Anna
33.09
13 Elise Oldiges [618]
Minster
33.46
14 Jenna Belcher [604]
Minster
33.95
15 Carly Craft
St. Marys
34.19
16 Lexi Hanson [640]
Minster
34.27
17 Lizzie Mabry
St. Marys
34.53
18 Kennedy Nolan [630]
Minster
34.86
19 Haley Burford
St. Marys
34.93
20 Raeh Oneal
St. Marys
35.83
21 Rylee Ott
New Knoxville
36.32
22 Clara Dzalamanow
St. Marys
37.16
23 Elaina Potter
St. Marys
37.85
24 Ameliah Serio
St. Marys
38.15
25 Kelly Imwalle
St. Marys
38.26
26 Morgan Elking
St. Marys
40.11
27 Kelsey Roberts
St. Marys
43.41
Event 20 BOYS 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Connor Schmiesing [10]
Minster
26.41
2 Braden Keller
St. Marys
27.06
3 Jay Schroeder
New Knoxville
27.46
4 Vincent Holtzapple
St. Marys
27.66
5 Colin Dyrness
New Knoxville
28.82
6 Jacob Noll
Anna
29.16
7 Owen Meyer [9]
Minster
29.21
8 Kole Richard [4]
Minster
29.75
9 James Valentine
Anna
30.00
10 Sam Reed [97]
Minster
30.57
11 Preston Roe
Anna
30.95
12 Brockton Duncan
Anna
31.21
13 Charlie Winner [28]
Minster
31.57
14 Alex Homan [3]
Minster
31.79
15 Silas Stiles
New Knoxville
31.91
16 Hunter Winget
St. Marys
32.42
17 Owen Poeppelman
Anna
32.76
18 Nate Kehres
St. Marys
33.54
19 Jacob Ott
St. Marys
33.80
20 Tyler Hess [12]
Minster
33.83
21 Soloman Stiles
New Knoxville
34.15
22 Logan Joyce [19]
Minster
35.15
23 Terry Ambroski
St. Marys
35.50
24 Carter Dirksen [43]
Minster
36.10
25 Patton MacWhinney
St. Marys
36.21
26 Owen Bergman [20]
Minster
36.93
27 Jace Hemmelgarn [24]
Minster
37.15
28 Ben Meyer [17]
Minster
40.53
29 Mason Dickie
St. Marys
43.58
Event 23 GIRLS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
4:45.13
2 St. Marys A
St. Marys
5:01.90
3 New Knoxville A
New Knoxville
5:03.30
4 Anna A
Anna
5:22.07
Event 24 BOYS 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Minster A
Minster
4:12.26
2 St. Marys A
St. Marys
4:19.28
3 New Knoxville A
New Knoxville
4:28.91
4 Anna A
Anna
4:46.03
Event 25 GIRLS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Logan Henschen
St. Marys
64'05.00"
2 Haley Burford
St. Marys
62'04.00"
3 Tayler Klosterman
Anna
62'01.00"
4 Clara Dzalamanow
St. Marys
59'06.00"
5 Chloe Ott
St. Marys
52'03.00"
6 Raeh Oneal
St. Marys
50'00.00"
7 Lizzie Mabry
St. Marys
49'08.00"
8 Jocelyn Kies [650]
Minster
48'03.00"
9 Elaina Potter
St. Marys
47'06.00"
10 Morgan Elking
St. Marys
47'03.00"
11 Kelsey Roberts
St. Marys
45'09.00"
12 Kiersten Williams [642]
Minster
44'10.00"
13 Tara Rindler [616]
Minster
44'09.00"
14 Lucy Schmiesing [644]
Minster
44'03.00"
15 Jenavieve Hoying [643]
Minster
42'03.00"
16 Rose Schmiesing [612]
Minster
42'00.00"
17 Emma Heuker [670]
Minster
41'10.00"
18 Evie Olberding [645]
Minster
40'10.00"
19 Kelly Imwalle
St. Marys
38'04.00"
20 Ava Price
St. Marys
37'09.00"
21 Emily Sharp
Anna
33'07.00"
22 Carly Craft
St. Marys
29'08.00"
23 Lindsey Thornhill
Anna
22'04.00"
Event 26 BOYS Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Gabe Davis [51]
Minster
117'06.00"
2 Ian Homan [75]
Minster
97'04.00"
3 Terry Ambroski
St. Marys
79'01.00"
4 Frank Schmiesing [59]
Minster
76'07.00"
5 Will Frimel [32]
Minster
75'10.00"
6 Logan Joyce [19]
Minster
74'11.00"
7 Evan Prenger [39]
Minster
72'04.00"
8 Aidan Russell
Anna
67'02.00"
9 Jace Hemmelgarn [24]
Minster
64'05.00"
10 Chase Dirksen [21]
Minster
63'01.00"
11 Hunter Wellman
New Knoxville
62'05.00"
12 Luke Hertenstein
St. Marys
61'02.00"
13 Grady Hein [7]
Minster
60'08.00"
14 Jayson Muter
Anna
59'06.00"
15 Mason Dickie
St. Marys
59'01.00"
16 Isiah Huston
New Knoxville
58'01.00"
17 Adam Kuether [6]
Minster
57'11.00"
18 Jackson Billing
Anna
56'05.00"
19 Carter Korte [58]
Minster
54'02.00"
20 Joey Dwenger [52]
Minster
52'01.00"
21 Benjamin Gehret
Anna
49'00.00"
22 Dylan Wente
New Knoxville
48'01.00"
23 Cole Wellman
New Knoxville
47'07.00"
24 Ben Meyer [17]
Minster
47'05.00"
25 Patton MacWhinney
St. Marys
47'03.00"
26 Jacob Ott
St. Marys
46'09.00"
27 Brock Swiger
Anna
44'06.00"
28 Matthew Puthoff [96]
Minster
43'05.00"
29 Cole Dulaney
Anna
42'08.00"
Event 27 GIRLS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Anna Kohne [633]
Minster
'04.04"
1 Lydia Bornhorst [610]
Minster
'04.04"
3 Adriana Kremer [637]
Minster
'04.02"
3 Cynthia Davidson
Anna
'04.02"
3 Emma Freewalt
St. Marys
'04.02"
3 Megan Schmiesing [635]
Minster
' 4.02"
7 Reagan Schloss
Anna
'04.00"
7 Victoria Heitkamp
Anna
'04.00"
7 Reghan Puthoff
St. Marys
'04.00"
10 Kaycie Nolan [631]
Minster
'03.10"
10 Hannah Brackman
St. Marys
'03.10"
10 Alyssa Rismiller [641]
Minster
' 3.10"
13 Kennedy Nolan [630]
Minster
'03.06"
13 Abbey Youngs
St. Marys
'03.06"
Event 28 BOYS High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Isaac Larger [23]
Minster
05'00.00"
1 James Niemeyer [15]
Minster
05'00.00"
3 Bo Hertenstein
St. Marys
04'08.00"
3 Bryce Prenger [2]
Minster
04'08.00"
5 Frank Schmiesing [59]
Minster
04'06.00"
5 Connor Schmiesing [10]
Minster
04'06.00"
5 Evan Myers
Anna
04'06.00"
8 Andrew Bensman
Anna
04'04.00"
8 Lincoln Reiss
Anna
04'04.00"
8 Toby Yahl
St. Marys
04'04.00"
11 Andrew Wiss [0]
Minster
03'10.00"
11 Connor Collins [1]
Minster
03'10.00"
Event 29 GIRLS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Sophie Werling [600]
Minster
13'05.00"
2 Keri Heckman [634]
Minster
12'02.75"
3 Brooke Metzler
Anna
11'08.50"
4 Emma Peterson
St. Marys
11'02.50"
5 Riley George
Anna
11'01.50"
5 Megan Schmiesing [635]
Minster
11'01.50"
7 Anna Kohne [633]
Minster
10'10.00"
7 Evie Olberding [645]
Minster
10'10.00"
9 Abigail Barhorst
Anna
10'04.50"
10 Alyssa Rismiller [641]
Minster
10'03.75"
11 Kennedy Nolan [630]
Minster
09'02.50"
12 Abigail Prenger
Anna
08'10.50"
13 Kaycie Nolan [631]
Minster
08'09.00"
14 Taylor Korte [648]
Minster
08'07.50"
15 Victoria Heitkamp
Anna
08'07.00"
16 Rhianna Williams
St. Marys
07'07.75"
17 Madison Albright
St. Marys
07'05.50"
18 Lauren Heitkamp [653]
Minster
07'00.75"
19 Arianna Henline
New Knoxville
05'10.50"
Event 30 BOYS Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Dylan Wellman [14]
Minster
15'04.50"
2 Dylan Heitkamp [8]
Minster
15'02.00"
3 Brenden Ackley
St. Marys
15'01.00"
4 Lincoln Reiss
Anna
13'08.00"
5 Colin Dyrness
New Knoxville
13'07.25"
6 Sam Reed [97]
Minster
13'06.50"
7 Toby Yahl
St. Marys
13'03.50"
8 Reese Beair [16]
Minster
13'02.50"
9 James Valentine
Anna
13'00.00"
10 Charlie Winner [28]
Minster
12'11.50"
11 Andrew Bensman
Anna
12'09.50"
12 Josiah Richards
Anna
11'11.00"
13 Connor Collins [1]
Minster
11'06.75"
14 Jack Snethkamp
St. Marys
11'03.50"
15 Alex Boyer
New Knoxville
11'01.50"
16 Brockton Duncan
Anna
10'08.75"
17 Connor Rust
St. Marys
10'02.00"
18 Brycen Hull
Anna
10'01.50"
19 Carter Dirksen [33]
Minster
10'00.75"
20 Adam Howe
St. Marys
09'07.50"
21 Everett Carroll
St. Marys
08'11.25"
22 Owen Bergman [20]
Minster
08'08.00"
23 Kolton Thompson
New Knoxville
08'02.50"
24 Ben Meyer [17]
Minster
07'03.25"
Event 31 GIRLS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Tayler Klosterman
Anna
30'01.75"
2 Cynthia Davidson
Anna
28'08.75"
3 Haley Burford
St. Marys
26'03.00"
4 Lexi Hanson [640]
Minster
26'00.50"
5 Tara Rindler [616]
Minster
26'00.00"
6 Logan Henschen
St. Marys
25'05.25"
7 Lizzie Mabry
St. Marys
25'01.00"
8 Rylee Ott
New Knoxville
23'06.50"
8 Jocelyn Kies [650]
Minster
23'06.50"
10 Morgan Elking
St. Marys
23'04.00"
11 Drew Billing
Anna
23'02.00"
12 Lucy Schmiesing [644]
Minster
22'05.00"
13 Raeh Oneal
St. Marys
22'02.00"
14 Clara Dzalamanow
St. Marys
22'01.00"
15 Ava Price
St. Marys
21'08.50"
16 Jenavieve Hoying [643]
Minster
21'07.75"
17 Lauren Heitkamp [653]
Minster
20'09.75"
18 Emma Heuker [670]
Minster
20'09.00"
19 Chloe Ott
St. Marys
20'03.50"
20 Elise Oldiges [618]
Minster
20'03.00"
21 Kiersten Williams [642]
Minster
20'00.75"
22 Taylor Korte [648]
Minster
19'11.50"
23 Kyrsten Coyer
Anna
19'06.00"
24 Carly Craft
St. Marys
19'05.50"
24 Kelsey Roberts
St. Marys
19'05.50"
26 Larissa Mahan
Anna
19'03.25"
27 Elaina Potter
St. Marys
19'00.00"
28 Kelly Imwalle
St. Marys
17'02.50"
29 Lindsey Thornhill
Anna
16'03.50"
30 Emily Sharp
Anna
14'01.75"
Event 32 BOYS Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Will Frimel [32]
Minster
40'07.00"
2 Gabe Davis [51]
Minster
39'08.00"
3 Ian Homan [75]
Minster
37'08.75"
4 Tristan Platfoot
Anna
34'02.00"
5 Trevor Roberts
Anna
32'09.25"
6 Preston Roe
Anna
29'03.75"
7 Terry Ambroski
St. Marys
27'06.00"
8 Jackson Billing
Anna
27'03.75"
9 Grady Hein [7]
Minster
26'07.25"
10 Evan Prenger [39]
Minster
26'02.75"
11 Isiah Huston
New Knoxville
25'08.25"
12 Aidan Russell
Anna
25'07.25"
13 Jayson Muter
Anna
23'04.75"
14 Luke Hertenstein
St. Marys
22'10.50"
15 Jace Hemmelgarn [24]
Minster
22'07.25"
16 Jacob Ott
St. Marys
22'02.75"
17 Chase Dirksen [21]
Minster
22'02.50"
18 Joey Dwenger [52]
Minster
22'01.25"
19 Hunter Wellman
New Knoxville
21'08.75"
20 Adam Kuether [6]
Minster
21'00.50"
21 Patton MacWhinney
St. Marys
20'11.25"
22 Mason Dickie
St. Marys
20'05.00"
23 Dylan Wente
New Knoxville
20'03.25"
24 Carter Korte [58]
Minster
19'05.50"
25 Cole Wellman
New Knoxville
18'07.25"
26 Benjamin Gehret
Anna
18'05.00"
27 Matthew Puthoff [96]
Minster
17'09.50"
28 Cole Dulaney
Anna
17'01.50"
Event 33 GIRLS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Josi Boate [601]
Minster
07'06.00"
Event 34 BOYS Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Caleb Couse [11]
Minster
'07.03"
2 Bradey Triplett
St. Marys
'07.00"
2 Bo Dwenger [77]
Minster
'07.00"
4 Charlie Winner [28]
Minster
'06.06"
5 Linkin Waterman
St. Marys
'06.00"
5 Alex Homan [3]
Minster
'06.00"
Event 41 GIRLS 200m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Iris Canan
Anna
32.90
2 Sophie Werling [600]
Minster
33.79
3 Reece Albers [624]
Minster
33.83
4 Cadence Bergman [620]
Minster
35.10
5 Anna Kohne [633]
Minster
35.98
6 Abbey Youngs
St. Marys
36.05
7 Audrey Wycuff
St. Marys
39.12
Event 42 BOYS 200m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Bo Dwenger [77]
Minster
30.86
2 Max Knapke [71]
Minster
30.87
3 Brycen Roth [7]
Minster
31.85
4 Reese Beair [16]
Minster
32.50
5 Evan Myers
Anna
32.65
6 Lincoln Reiss
Anna
33.08
7 Rylan Edwards [22]
Minster
34.15
8 Cameron Dammeyer
St. Marys
34.40
9 Noah Schwieterman [44]
Minster
34.41
10 Caleb Couse [11]
Minster
34.43
11 Parker Jones
New Knoxville
34.97
12 Henry Hanson [66]
Minster
40.44
13 Nolan Wilges [5]
Minster
41.34
14 Brock Swiger
Anna
41.71